Aktualności

Projekt – Dzieciństwo bez barier

jedyna-takaPragniemy zaprosić Państwa do włączenia się do Inicjatywy Społecznej i wzięcia udziału w projekcie Dzieciństwo bez barier. Projekt ten skierowany jest do rodziców z niepełnosprawnością lub niepełnosprawnościami narządów: wzroku, słuchu, ruchu oraz rodziców pełnosprawnych dzieci w wieku 3-12 lat.

Projekt Dzieciństwo bez barier realizowany jest przez naszą organizację – Fundację Jedyna Taka, przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jego głównym celem będzie możliwość pokazania, że niepełnosprawność nie jest ograniczeniem i przeszkodą w byciu dobrym i odpowiedzialnym rodzicem.

baner-dziecinstwoPliki do pobrania:

  1. Zaproszenie
  2. Kwestionariusz
  3. Plakat

 

  Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie krótkiego formularzu  i odesłanie go na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (formularz do pobrania znajduje się tutaj:

http://dziecinstwobezbarier.blogspot.com/2016/06/dziecinstwo-bez-barier-warsztaty-dla.html)

lub kontakt telefoniczny: +48 884 000 778

 Liczymy, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem i zechcą Państwo wziąć czynny udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

 Szczegóły dotyczące projektu znajdą Państwo na naszej stronie http://dziecinstwobezbarier.blogspot.com/.